Spis lekarzy

Biuro badawcze Bega - spis lekarzy, spis aptek, baza lekarzy

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Profesjonalnie przygotowany spis lekarzy specjalistów z każdej dziedziny, to przede wszystkim baza danych, przygotowana przez nas z myślą o nowoczesnych przedsiębiorstwach farmaceutycznych, które nastawione są na konkretną specjalizacje lekarską. Warto tutaj zauważyć, iż w tym szczególnym przypadku, zarówno spis lekarzy jak i spis aptek jest wykonywany bardzo starannie, wraz z potwierdzaniem wszystkich pozyskiwanych informacji, przez co jako nasi klienci, macie Państwo pewność, iż kupujecie aktualną bazę lekarzy, zawierającą poprawne i starannie sprawdzone informacje. Ponadto, nasze bazy danych są w pełni wspierane i obsługiwane przez obecne w naszej ofercie aplikacje dedykowane.

Jest to przecież bardzo ważne, bowiem samo zebranie informacji na temat działających obecnie na rynku lekarzy oraz aptek nie stanowi większego wyzwania, natomiast zapewnienie iż wszystkie te dane będą prawdziwe oraz aktualne to już zadanie dla specjalistów. Aby każda nasza baza lekarzy zawierała tylko i wyłącznie poprawne informacje, wykorzystujemy profesjonalne Call center, za którego pośrednictwem sprawdzamy każdego lekarza, każda aptekę, aby potwierdzić poprawność wszystkich pozyskanych przez nas wcześniej informacji.

Jednym słowem nasze medyczne bazy danych to gwarancja poprawności zawartych w nich informacji.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość