Rejestr lekarzy

Biuro badawcze Bega - rejestr lekarzy, rejestr aptek, bazy lekarzy

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Specjalistycznie przygotowane rejestry lekarzy oraz aptek, to kolejny element naszej bogatej oferty medycznych baz danych, dzięki którym firmy z rynku medycznego, mogą o wiele sprawniej prowadzić kampanie marketingowe w zakresie dystrybucji i promocji swoich produktów, w czym pomocne mogą się okazać nasze aplikacje dedykowane.

Oferowany tutaj przez nas rejestr aptek, jak również rejestr lekarzy to profesjonalna baza danych zwierająca najważniejsze informacje na temat poszczególnych aptek i lekarzy, dzięki czemu firmy farmaceutyczne na przykład, mogą o wiele sprawniej i wydajniej prowadzić swoją działalność, znajdując nowych nabywców na swoje produkty.

Obecnie w sprzedaży posiadamy profesjonalnie przygotowane bazy lekarzy wszystkich specjalności, wobec czego, nie trzeba pozyskiwać jednej bazy danych z całego rynku, w przypadku, kiedy interesuje nas tylko wąska specjalizacja lekarska, co przecież niejednokrotnie się zdarza.

Zapraszamy serdecznie do zakupu naszych baz danych lekarzy. Gwarantujemy wysoką jakość danych, oraz ich bezpłatne kwartalne aktualizacje.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość