Kolportaż ulotek

Biuro badawcze Bega - kolportaż ulotek, bazy teleadresowe, bazy medyczne

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Kolportaż ulotek to z kolei usługa polegająca na ich rozdawaniu w centrach handlowych, oraz wielu innych miejscach, wobec czego, możemy tutaj powiedzieć, iż diametralnie różni się ona od dystrybucji ulotek, aczkolwiek ma na celu osiągnięcie tego samego czyli zwiększenia sprzedaży danych produktów oraz usług.

Generalnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, iż kolportaż ulotek, jako że jest prowadzony zupełnie bezadresowo, nie będzie wymagał od nas baz danych, aczkolwiek modą się one okazać bardzo przydatne, bowiem poprzez wszelkiego rodzaju bazy teleadresowe, oraz inne bazy danych, możemy sprawdzić w jakich miejscach najczęściej można spotkać osoby, które byłyby danym produktem zainteresowane. Jest to dość oczywiste, bowiem poszczególny grupy ludzi, spędzają czas z reguły w takich samych miejscach, niezależnie od tego, czy chcą na swój adres otrzymywać reklamy czy też nie. Dlatego też, swoje zastosowanie znajdą tutaj także bazy medyczne, aczkolwiek w o wiele mniejszym zakresie, bowiem z reguły, lekarze przyjmują wszelkie formy reklamy, czyli zarówno ulotki reklamowe, jak i emaile.

Jednym słowem kolportaż ulotek, jest profesjonalną usługą dzięki której można efektywnie i wydajnie promować swoje usługi na rynku, bezpośrednio u każdego klienta. Rozszerzeniem uzupełniającym tę usługę może być badanie tajemniczy klient, badania tego typu stają się coraz bardziej uznana metodą badawczą.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość