Dystrybucja ulotek

Biuro badawcze Bega - dystrybucja ulotek, bazy biznesowe, bazy aptek

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Dystrybucja ulotek reklamowych, to jedna z tych usług reklamowych, które cieszą się w ostatnim okresie czasu bardzo dużym powodzeniem, przede wszystkim przez wzgląd na stosunkowo wysoki poziom skuteczności. Trzeba tutaj przecież powiedzieć, iż dystrybucja ulotek, reklamowych, jako proces marketingowo, reklamowy prowadzona jest już przez większość przedsiębiorstw od wielu lat, i to ze stosunkowo sporym powodzeniem, a ponadto, obecnie, wcale nie traci na swoim znaczeniu. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty marketingowej jest badanie tajemniczy klient, pozwala ono na nawiązanie trwałej relacji między klientem a przedsiębiorcą oferującym dany produkt lub usługę.

Obecnie, oferujemy naszym klientom profesjonalna dystrybucję ulotek przeprowadzaną w oparciu o bazy biznesowe, dzięki czemu, możemy tutaj z ofertą trafiać zawsze do tych klientów którzy wyrażają jakiekolwiek zainteresowanie danymi typami produktów oraz usług. Jest to bardzo ważne, bowiem w tym szczególnym przypadku, musimy skutecznie kierować kampanie marketingowe, aby w ostatecznym rozrachunku osiągnąć przede wszystkim odpowiednie efekty promocji poszczególnym usług, a to kwestia zdecydowanie najważniejsza.

Przykładowo, w przypadku promowania nowych produktów przedsiębiorstwa farmaceutycznego, będziemy wykorzystywać do dystrybucji ulotek, przede wszystkim bazy aptek oraz lekarzy, bowiem dzięki nim można tutaj osiągnąć zdecydowanie najlepsze efekty marketingowe. Szczególnie jeśli bazy te są odpowiednio przygotowane, i zawierają tylko sprawdzone i w pełni poprawne informacje.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość