Baza lekarzy

Biuro badawcze Bega - baza lekarzy, lista lekarzy, lista aptek

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Jednym ze sztandarowych produktów w naszej ofercie są wszelkiego rodzaju bazy lekarzy praz aptek, dzięki którym przedsiębiorstwa farmaceutyczne, oraz pozostali producenci sprzętu medycznego, mogą pozyskiwać nowych klientów na swoje produkty. Na przykład dobrze przygotowana lista lekarzy może posłużyć zarówno do prób wypromowania lekarstw, czy też sprzedaży sprzętu medycznego, jak również do tego, aby pozyskać współpracowników, i to wyjątkowo doświadczonych i wykształconych do badań nad nowymi lekarstwami. Zgromadzone dane mogą być z powodzeniem wykorzystane przez nasze aplikacje dedykowane

Jednym słowem tego rodzaju baza lekarzy znajduje dość szerokie zastosowanie, a co za tym idzie, jest dość popularnym narzędziem w rękach przedsiębiorstw działających na rynku medycznym. Musimy tutaj także pamiętać iż w tym szczególnym przypadku, osobną sprawą jest odpowiednia lista aptek, która z reguły będzie służyć przedsiębiorstwom farmaceutycznym do pozyskiwania nowych klientów na lekarstwa, oraz zapewniania sobie dogodnych kanałów dystrybucji lekarstw, aczkolwiek może także być wykorzystana w poszukiwaniu klientów na produkty wyposażenia medycznego, w czym mogą pomóc także nasze systemy CRM.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bogatej oferty naszych medycznych baz danych, wśród których znajdziemy zarówno bazy lekarzy i aptek ogólne, jak specjalistyczne będące zbiorami poszczególnych lekarzy oraz aptek na przykład z jednego terenu.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość