Badania satysfakcji pracowników

Biuro badawcze Bega - badania satysfakcji pracowników, baza lekarzy, bazy lekarzy

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Zajmujemy się także przeprowadzaniem badań satysfakcji pracowników, zarówno w przemyśle medycznym, jaki i w każdym innym przypadku. Trzeba tutaj wspomnieć, iż badania satysfakcji pracowników, to bardzo ważny element w każdym przedsiębiorstwie, szczególnie zaś w tych większych, zatrudniających duże ilości pracowników, gdzie nie sposób z każdym z nich porozmawiać z osobna. W ostatnim czasie przeprowadzaliśmy szereg badań opinii pracowników przemysłu medycznego, w tym przede wszystkim lekarzy zatrudnianych w polskich szpitalach oraz przychodniach. W tym celu wykorzystaliśmy własne bazy lekarzy, jak również pozyskaliśmy nowe informacje teleadresowe na temat wielu lekarzy, którzy dotychczas w naszej bazie danych nie figurowali. Dzięki temu zleceniu, nie tylko pozyskaliśmy nowe informacje statystyczne na temat rynku medycznego w naszym kraju, ale także sprawiliśmy iż nasza baza lekarzy dość wyraźnie urosła w rozmiarach. Obecnie jest ona o około 28% większa, wobec czego, kupując u nas bazę lekarzy zyskujecie Państwo więcej danych za te same pieniądze, a trzeba powiedzieć, iż na chwilę obecną jest to zdecydowanie najbardziej obszerna baza lekarzy na rynku. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty przeprowadzania badań satysfakcji pracowników, dzięki którym będziecie państwo mogli w swoich przedsiębiorstwach osiągnąć jeszcze lepszy poziom zadowolenia pracowników, co tez przełoży się natychmiast na ich wydajność. Zapraszamy także do zakupu naszych baz danych lekarzy oraz aptek. .

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość