Badania opinii pracowników

Biuro badawcze Bega - badania opinii pracowników, analizy statystyczne, mailing

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Profesjonalne badania opinii pracowników, to przede wszystkim uzyskanie wiedzy na temat ich poziomu zadowolenia z wykonywanej pracy, oraz ich stosunku do podejmowanych w przedsiębiorstwie decyzji. Jest to w wielu przypadkach, bardzo ważna sprawa, bowiem poprzez wiedzę o podejściu pracowników do podejmowanych decyzji, można w wielu przypadkach je usprawnić, oraz wyeliminować wiele błędów, o których wiedzą właśnie pracownicy, jako osoby będące wykonawcami pracy, a nie tylko nią zarządzające.

Wszelkiego rodzaju analizy statystyczne przeprowadzone przez nas na przestrzeni ostatnich kilku lat, dowodzą, iż w takich sytuacjach, przeprowadzane przez nas badania opinii pracowników przyczyniają się stosunkowo wyraźnie do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, a co za tym idzie, możemy powiedzieć, iż wykorzystanie doświadczenia swoich własnych pracowników jest bardzo dobrym pomysłem w każdym przypadku.

Do przeprowadzania tego rodzaju badania opinii pracowników, możemy wykorzystać na przykład mailing, dzięki czemu będzie to stosunkowo tanio przeprowadzane badanie, bowiem tutaj, nie trzeba marnować cennego czasu, zaś pracownicy, na wszystkie pytania mogą udzielić odpowiedzi wtedy, kiedy znajdą na to odpowiednią ilość wolnego czasu, bez strat dla wykonywanej pracy, oraz bez przeszkadzania sobie w swoich codziennych domowych obowiązkach.

Jest to więc bardzo dobre rozwiązanie aby do tego rodzaju badań wykorzystywać mailing, tym bardziej, iż na chwilę obecną praktycznie rzecz biorąc każdy z naszych pracowników z całą pewnością na co dzień korzysta w poczty email.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość