Zlecanie badań marketingowych

Biuro badawcze Bega - kolportaż ulotek, bazy teleadresowe, bazy medyczne

Nasza siedziba
Centrum Warszawy 2009

Aplikacje dedykowane dla firm MŚP
Każde przedsiębiorstwo działające na współczesnym rynku stara się dbać o nadążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami. Nie dotyczą one tylko linii produkcyjnych, czy standardów obsługi klienta. Nowoczesne rozwiązania dotyczą także oprogramowania. Czy ktoś bowiem wyobraża sobie działanie przedsiębiorstwa bez programów do obsługi zleceń, magazynu, czy zarządzania zadaniami? Raczej nie. Czy to jest mała, średnia, czy duża firma, systemy informatyczne są jej niezbędne. Podobnie rzecz ma się z branżą. Istotność oprogramowania nie zależy od branży, ponieważ w każdej jest ono potrzebne. Przy czym oczywiście programy dla dużych firm produkcyjnych będą bardziej skomplikowane niż dla małych firm e-commerce. Tak czy inaczej, inwestycja w odpowiednie oprogramowanie dla firm może okazać się kluczowa dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Programy dla firm
Programy szyte na miarę to idea obecna na rynku IT od dawna, ale dopiero teraz następuje ich rozkwit. Wcześniej firmom inwestującym nawet w najbardziej zaawansowane rozwiązania, wystarczało oprogramowanie ogólne. Dopiero po jego zakupie informatycy i programiści z danego przedsiębiorstwa dopasowywali je do potrzeb swojej firmy. To oczywiście niezłe rozwiązanie, niedostępne jednak dla mikroprzedsiębiorstw i małych firm nieposiadających własnych działów IT. To one są głównym rynkiem zbytu dla współczesnych programów komercyjnych. Firmy informatyczne i badawcze proponują bowiem aplikacje dedykowane w modelu OnCloud (inaczej SaaS), a więc takie, które jest udostępniane na ich serwerach i obsługiwane przez ich działy IT. Klient płaci więc za licencję na używanie programów on-line. Dzięki temu nie trzeba przejmować się zatrudnianiem specjalistów teleinformatyki i kupowaniem oraz utrzymaniem serwerów. To po pierwsze wygodniejsze, a po drugie, w dłuższym okresie, tańsze. Klient otrzymuje gotowy produkt, z całym zapleczem, utrzymaniem technicznym, automatycznymi aktualizacjami i przede wszystkim – możliwością dostosowania do potrzeb konkretnych działów i całej firmy.

Oprogramowanie komercyjne
Wśród rozwiązań informatycznych dla firm znajdują się bazy danych, aplikacje bazodanowe, aplikacje medyczne, systemy CRM, aplikacje mobilne, responsywne, webowe, serwisy www, oprogramowanie e-commerce, b2c oraz b2b, platformy zarządzania procesami biznesowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach, systemy raportowania, systemy zarządzania czasem. To tylko główne opcje ze wszystkich możliwych. Każdą z nich można oczywiście udoskonalić i dopasować do potrzeb, tak żeby administracja przedsiębiorstwem zajmowała coraz mniej czasu. Chodzi przy tym zarówno o zarządzanie zadaniami, czasem, urlopami, bazą klientów, taśmą produkcyjną, powierzchnią, czy projektami.

Badania rynku

Na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, przeprowadzamy profesjonalne badania rynku, mające na celu określenie wszystkich elementów wpływających na przykład na zbyt danego rodzaju towarów bądź też usług. Jest to bardzo pożyteczne badanie, bowiem dzięki niemu nasi klienci, mogą jeszcze skutecznie planować swoje działania, podpierając się w tym procesie informacjami pozyskanymi przez nas w procesie badania rynku.

czytaj całość

Obliczenia statystyczne

Na zlecenie naszych klientów, bądź też w ramach bardziej złożonych procesów badawczych, przeprowadzamy wszelkiego rodzaju, skomplikowane obliczenia statystyczne, które powinny być przeprowadzane zawsze w połączeniu z badaniami statystycznymi. Są one bardzo przydatne przede wszystkim w przypadkach, kiedy zbieramy szczątkowe informacje o dość złożonym zjawisku masowym, którego nie sposób dokładnie i precyzyjnie zbadać, wobec czego, należy zastosować metody czysto statystyczne.

czytaj całość

Gotowe opracowania statystyczne

Stale prowadzimy także badania na większości rynków w naszym kraju, w wyniku czego, powstają gotowe opracowania statystyczne, dotyczące poszczególnych branż i sektorów. Są to opracowania, które każdy może zupełnie spokojnie zakupić i wykorzystać do swoich celów, oczywiście jeśli wie jak się posługiwać tego rodzaju informacjami.

czytaj całość